Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення
Вівторок, 14 Січня 2020

Представляємо вашій увазі статті опубліковані Фондом Бернарда ван Лера,  в журналі "Early Childhood Matters" 2019 р...

Детальніше
Середа, 18 Грудня 2019

Відбувся перший вебінар  проєкту «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні», який представляє резу...

Детальніше
Вівторок, 10 Грудня 2019

Перший вебінар серії вже 13 грудня о 13.00   Тема першого вебінару: «Перспективні форми дошкільної осв...

Детальніше
Вівторок, 3 Грудня 2019

Тема «Вартість і цінність». Під час роботи над інтегрованою темою учні дізнаються, що таке цінність, чому і ...

Детальніше

Діючі проекти

ПРОЕКТ «ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ»
ПРОЕКТ «ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ»

Розвиток дошкільної освіти є одним із пріоритетних напрямів державної освітньої політики в Україні. Відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", дошкільна освіта є обов'язковою первинною складовою частиною системи безперервної освіти, що спрямована на забезпечення всебічного розвитку дитини.

Інституалізація «універсального» асистента вчителя в Україні: дослідження умов для реалізації
Інституалізація «універсального» асистента вчителя в Україні: дослідження умов для реалізації

Проект «Інституалізація «універсального» асистента вчителя в Україні: дослідження умов для реалізації» реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Відкритого Суспільства.

Розвиток моделі забезпечення програми переходу між системою раннього втручання і дошкільною освітою на прикладі двох регіонів України
Розвиток моделі забезпечення програми переходу між системою раннього втручання і дошкільною освітою на прикладі двох регіонів України

Проект направлено на розробку та експериментальну апробацію моделі переходу від послуг раннього втручання до дошкільної освіти для дітей та їх сімей у міста Львів, Харків, Чугуїв. Модель передбачає підтримку, що буде надаватися під час перехідного періоду всім дітям – дітям з особливими освітніми потребами та їхнім одноліткам, а також їхнім сім`ям.

Розвиток громадянської компетентності учнів Нової української школи: перший цикл початкової школи
Розвиток громадянської компетентності учнів Нової української школи: перший цикл початкової школи

Проект «Розвиток громадянської компетентності учнів Нової української школи: перший цикл початкової школи» є складовою Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Школа як осередок розвитку громади
Школа як осередок розвитку громади

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» розпочинає реалізацію проекту «Школа як осередок розвитку громади», метою якого є підвищення потенціалу загальноосвітніх навчальних закладів із метою забезпечення якісної інклюзивної освіти з активним залученням громад у рамках поточних процесів реформування, зокрема, оптимізації шкільної мережі та розвитку підприємництва.

Всі проекти

Партнери Фонду

Міжнародна асоціація «Крок за кроком» Фонд Відкритого Суспільства Фонд Чарльза Стюарта Мотта Агентство США з міжнародного розвитку Міжнародний фонд «Відродження» Рада особливих дітей Національна Асамблея інвалідів України Інститут спеціальної педагогіки НАПН України Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка Університет Прикладних Наук «Фонтіс» Все про освіту в Україні Відкриваємо двері дітям DCP help International Standards for Community Schools Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» Міністерство освіти і науки України Нова українська школа Навчаємось разом The European Wergeland Centre
Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: