Проєкти

Реалізація міні-проектів, спрямованих на вирішення проблем місцевих громад

Реалізація міні-проектів, спрямованих на вирішення проблем місцевих громад, реалізується в рамках проекту «Створення інклюзивного безпечного середовища в навчальних закладах і громадах», що впроваджуєтьсяВсеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта та Фонду «Інститут Відкритого Суспільства».

Метою проекту «Створення інклюзивного безпечного середовища в навчальних закладах і громадах» є забезпечення підтримки дітям внутрішньо переміщених сімей дошкільного і молодшого шкільного віку шляхом використання методик «Кола друзів» і «Лялька як персонапедагогічний підхід для соціального і психологічного розвитку дитини» та реалізації міні-проектів, спрямованих на вирішення проблем місцевих громад з активним залученням самих громад.

Термін реалізації проекту: 01 листопада 2015р. – 29 грудня 2016р.

Завдання проекту:реалізація міні-проектів, спрямованих на вирішення проблем місцевих громад з активним залученням самих громад.

Учасники проекту:

Очікуванні результати:

В результаті реалізації проекту очікуються наступні результати:

Кількісні результати:

  • 9 міні-проектів, спрямованих на вирішення проблем місцевих громад з активним залученням самих громад (школа як осередок розвитку громади), буде розроблено та реалізовано 9-ма загальноосвітніми навчальними закладами – учасниками Проекту.
  • Результати Проекту буде висвітлено під час національної конференції, що відбудеться в листопаді 2016 року, регіональних круглих столів, а також через веб-сайти Всеукраїнського фонду «Крок за кроком».

Якісні результати:

  • Впевненість сімей внутрішньо переміщених осіб у вирішенні їх проблем і потреб разом з іншими членами громади.
  • Результати проекту будуть зібрані і поширені через обласні інститути післядипломної педагогічної освіти з метою поширення на інші області України.

Довготривалі результати:

  • Розвиток впевнених громад, повага до різноманіття всіх членів місцевої громади.

 

Новини проекту:

Навчально-практичний тренінг «Проектний менеджмент»

Проект «Медіаграмотність – ключ до пізнання світу та шлях до порозуміння»

Громадсько-активна школа – важлива ланка в умовах децентралізації

Проект «Шкільне мобільне Антикафе. Змістовне дозвілля – кожному члену громади»

Проект «Студія розвитку культурно-освітнього потенціалу громади «Кроки назустріч»

«Створення інформаційно-ресурсного центру «ГУРТом»

Проект «Створення інформаційно-комунікативного центру «Контакт» – крок до розвитку громади»

Створення шкільного центру порозуміння «Ти не один»

Місія Всеукраїнського фонду "Крок за кроком":

  • сприяння втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій;
  • ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях;
  • залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.