Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Інклюзивний ресурсний центр: основні досягнення та подальші перспективи розвитку

31.03.2015

 

26 березня 2015 в рамках проекту «Інклюзивна освіта: крок за кроком», що реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, відбувся круглий стіл «Інклюзивний ресурсний центр: основні досягнення та подальші перспективи розвитку».

Участь у роботі круглого столу взяли координатори та представники Інклюзивних ресурсних центрів (ІРЦ), створені в містах Київ, Вінниця, Черкаси та Рівне, а також представники Міністерства освіти і науки України, Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, Центральної психолого-медико-педагогічної консультації, громадських організацій батьків дітей з особливими освітніми потребами.

Метою проведення заходу було обговорення основних результатів, досягнутих в рамках проекту «Інклюзивна освіта: крок за кроком», визначення подальших перспектив діяльності ІРЦ та огляд подальших заходів проекту. Успіхами та викликами роботи Інклюзивних ресурсних центрів ділилися координатори ІРЦ:

Програма круглого столу «Інклюзивний ресурсний центр: основні досягнення та подальші перспективи розвитку»(PDF) (docx)

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: