Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Використання методології «Кола друзів» в комунальному закладі освіти Жовтоводській середній загальноосвітній з профільними класами школі №8

18.01.2016

 

Долучившись до досвіду іноземних колег, ми впровадили у свою роботу таку методологію, як «Кола друзів». Вона допоможе залучати в колектив кожну дитину будь-якого віку, якій через індивідуальні особливості розвитку чи проблемну поведінку важко спілкуватися і налагоджувати контакти з однолітками.

Директором школи Катіною І.В. було проведено для педагогів навчальних закладів семінар, на якому ознайомлено колег з методикою роботи «Кола друзів» .

Психологом школи Жуковою М.С., було проведено заняття з учнями 2-А класу, де навчається «фокусна дитина», обрано «коло друзів» та заплановано провести зустріч разом з новими друзями.

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: