Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Участь загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області у проекті «Створення безпечного інклюзивного середовища в навчальних закладах і громадах»

12.02.2016

 

У проекті «Створення безпечного інклюзивного середовища в навчальних закладах і громадах» беруть участь три загальноосвітні навчальні заклади Харківської області:

  • Глушківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куп'янської районної ради Харківської області;
  • Мереф'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Харківської районної ради Харківської області;
  • Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Харківської міської ради.

У січні-лютому в пілотних закладах відбулися заходи, спрямовані на реалізацію завдань проекту.

У Мереф'янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 та Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №38 проведено педагогічні ради, під час яких педагогічні колективи закладів ознайомлені з метою та завданнями проекту, було визначено напрями реалізації проекту у кожному закладі. Під час загальношкільних та класних батьківських зборів батьки учнів отримали інформацію щодо організації «Кіл друзів».

Відбулися перші наставницькі візити до закладів – учасників проекту.

У робочій зустрічі, яка відбулася 4 лютого у Мереф'янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6, взяли участь  заступник директора з виховної роботи Єрошина Оксана Анатоліївна, педагог-організатор Буйнова Ярослава Володимирівна, класний керівник 4-А класу Котляр Жанна Василівна та регіональний координатор проекту у Харківській області  Сіліна Галина. 

Під час зустрічі учасники підвели попередні підсумки діяльності з реалізації проекту, актуалізували напрями подальшої роботи. Сплановано діяльність «кіл друзів» для фокусних учнів.

09 лютого у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №38 проведено тренінг з класними керівниками початкової школи з метою  ознайомлення з методикою «Кола друзів» та її використання в роботі з учнями, які стикаються з труднощами в школі через індивідуальні особливості розвитку, особисту кризу чи проблемну поведінку (охоплено 11 вчителів початкової школи).

12 лютого відбувся наставницький візит до Харківської загальноосвітньої школи №38. У зустрічі взяли участь члени лідерської команди закладу (практичний психолог Цеван Лариса Петрівна, соціальний педагог Шеплякова Сніжана Валеріївна, класний керівник 2-А класу) та Сіліна Галина. 

Учасники зустрічі обговорили питання організації психологічного супроводу роботи «Кіл друзів», вибору фокусної дитини,  планування діяльності закладу щодо реалізації завдань проекту.

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: