Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Поширення досвіду проекту «Створення безпечного інклюзивного середовища в навчальних закладах і громадах» в практику роботи загальноосвітніх закладів Харківщини

24.02.2016

 

18 лютого 2016 року в Харківській академії неперервної освіти відбувся вебінар для заступників директорів з виховної роботи, керівників методичних об’єднань класних керівників за темою «Реалізація принципу дитиноцентризму в роботі класного керівника».

Одним із завдань вебінару було  ознайомлення педагогічних працівників області з інноваційною технологією «Кола друзів», надання практичних рекомендацій щодо її використання у навчально-виховному процесі.

Керівники вебінару:

  • Колісник О.В., методист Центру практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»;
  • Сіваченко І.Г., методист Центру громадянського виховання КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Педагогічним працівникам була запропонована презентаційна доповідь «Кола друзів» – інноваційна методика включення кожної дитини до спільноти» (Колісник О.В.).

Педагоги закладів – учасників проекту «Створення безпечного інклюзивного середовища в школах і громадах» - презентовали перші практичні наробки щодо використання методики «Кола друзів».

Буйнова Я.В., педагог-організатор Мереф’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Харківської районної ради, сформулювала умови й особливості впровадження методики «Кола друзів» в загальноосвітньому навчальному закладі.

Барчугіна Л.В., учитель Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради, визначила перспективи використання методики «Кола друзів» в умовах сільської школи.

Практичний психолог Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 38 Цеван Л.П. обґрунтувала психологічні аспекти використання методики «Кола друзів» у початковій школі.

У роботі вебінару взяли участь близько 100 педагогічних працівники загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області -  заступники директорів з виховної роботи, класні керівники, вчителі початкових класів, методисти.

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: