Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Міжнародна конференція «Інклюзія для всіх: освітня політика та практика»

23.11.2017

 

Міжнародна конференція «Інклюзія для всіх: освітня політика та практика» збирає міжнародних й українських фахівців з інклюзивної освіти та представників органів влади. Протягом двох днів вони обговорюватимуть інклюзію як гарантію реалізації права кожної дитини на якісну освіту. 

Інклюзія - це включення до єдиного освітнього процесу різних дітей. На цій конференції учасники зосередять увагу на освітніх потребах ромів, внутрішньо переміщених осіб, дітей з інвалідністю, мігрантів, біженців та дітей зі всіма іншими проявами різноманітності.

Також учасники обговорять кращі європейські практики у реалізації державної політики в сфері інклюзивної освіти; прогресивні підходи й методики забезпечення інклюзії для всіх і кожного з активним залученням місцевих громад.

Організовують конференцію: Міжнародний фонд "Відродження", програми Фундації Відкритого Суспільства (Open Society Foundations) з раннього розвитку, підтримки освіти та прав людини й Всеукраїнський фонд «Крок за кроком».

УЧАСНИКАМ:
Для реєстрації заповніть, будь ласка, анкету: https://goo.gl/forms/BmmY6165P83hjqZq2. З питанням звертайтеся до Serhiy Ponomaryov - ponomaryov@irf.ua

ЖУРНАЛІСТАМ:
Час: 30 листопада, відкриття конференції 9:00 - 11:00.
Реєстрація: Radoslava Chekmysheva+38093 070 88 78chekmysheva@irf.ua

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: