Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Відеоматеірали

 

Школи повинні стати осередками розвитку місцевих громад
Новий етап програми Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» збираються впроваджувати у школах Миргородського та Полтавського районів. Проект «Школа як осередок розвитку громади» має забезпечити сільським загальноосвітнім закладам розвиток матеріально-технічної бази, а місцевим громадам – доступ до нових форм освіти дорослих і дітей та нових культурних послуг. Як саме хочуть реалізувати цю ініціативу на Полтавщині?
В Полтаві презентували програму «Школа як осередок розвитку громади»
В Полтаві презентували програму «Школа як осередок розвитку громади». Остання покликана створити в області моделі громадсько-активних навчальних закладів. Шляхом впровадження цієї програми на Полтавщині, переконані її творці, збільшиться кількість шкіл, які об'єднають навколо себе не лише учнівську молодь, а й доросле населення. Полтавщина стала одним із трьох регіонів України, у яких реалізовуватиметься програма «Школа як осередок розвитку громади».
У Полтаві відбулася презентація проекту «Розвиток громад в Україні шляхом впровадження програми «Школа як осередок розвитку громади»
У Полтаві відбулася презентація проекту «Розвиток громад в Україні шляхом впровадження програми «Школа як осередок розвитку громади». Його мета - подальший розвиток і забезпечення життєздатності програми «Школа як осередок розвитку громади» шляхом об’єднання ресурсів із програмами розвитку освіти на місцевому рівні. Директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Сергій Шевчук наголосив на важливості питання розробки концепції розвитку області до 2020 року.
Інтерв’ю з учасниками програми «Школа як осередок розвитку громади в Україні»
Під час проведення міжнародної конференції «10 років упровадження програми «Школа як осередок розвитку громади в Україні»: знання, практика, досвід» Вероніка Громова, координатор Всеукраїнського фонду «Крок за кроком», поспілкувалася безпосередньо з учасниками програми «Школа як осередок розвитку громади в Україні».
Відкриття, привітання та пленарне засідання «Програма «Школа як осередок розвитку громади» в Україні: уроки змін»
До Вашої уваги пропонується відеоматеріал відкриття, привітання та пленарного засідання «Програма «Школа як осередок розвитку громади» в Україні: уроки змін» міжнародної конференції «10 років упровадження програми «Школа як осередок розвитку громади в Україні»: знання, практика, досвід», що відбулася 25-26 листопада 2013 року.
Фільм «Школа для громади, громада для школи»
«А ви що, не знаєте, що таке ГАШ? Це громадсько-активна школа!» Особливість громадсько активної школи – її адаптованість: і маленька сільська школа, і велика школа мегаполісу можуть знайти свій власний шлях розвитку за моделлю громадсько активної школи, усвідомлюючи, що школа може надавати не лише якісні освітні послуги учням, але й послуги всій громаді, разом змінюючи життя на краще.
Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: